Kullanım Şartları

Bu Anlaşma en son 15 Aralık 2013 tarihinde değiştirildi.

WongaLiGA'nın ("bizim", "biz" veya "tarafımız" tarafından işletilen fixedmaclar.com ve fixedmaclar.net'i ("Site") kullanmadan önce lütfen bu Şartlar ve Koşulları okuyun ("Sözleşme", "Şartlar ve Koşullar"). Bu Sözleşme, Siteyi fixedmaclar.com ve fixedmaclar.net adresinde kullanmanız için yasal olarak bağlayıcı hüküm ve koşulları belirtir.

Sitede herhangi bir şekilde erişerek veya Siteyi ziyaret ederek veya siteye göz atma veya siteye içerik veya diğer materyaller katkıda bulunma da dahil ancak bunlarla kısıtlı olmaksızın, bu Şartlar ve Koşullara bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Büyük harfle yazılmış şartlar bu Sözleşmede tanımlanmıştır.

Fikri mülkiyet
Site ve orijinal içeriği, özellikleri ve işlevleri WongaLİGA'ya aittir ve uluslararası telif hakkı, ticari marka, patent, ticari sır ve diğer fikri mülkiyet hakları veya mülkiyet hakkı kanunlarıyla korunmaktadır.

Sonlandırma
Sebepsizin veya bildirimde bulunmaksızın Siteye erişiminizi feshetebiliriz, bu da sizinle ilişkili tüm bilgilerin yokolmasına veya tahrip olmasına neden olabilir. İşbu Anlaşmanın doğası gereği sona erdirmeden devam etmesi gereken tüm hükümler, mülkiyet koşulları, garanti reddi, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları da dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın fesihten sonra da geçerli olacaktır.

Diğer Sitelere Bağlantılar
Sitemiz, bize ait olmayan veya tarafınızdan kontrol edilmeyen üçüncü taraf sitelerine bağlantılar içerebilir.

Üçüncü şahıs sitelerinin veya hizmetlerin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz yok ve hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Ziyaret ettiğiniz herhangi bir üçüncü taraf sitesinin kayıt ve koşullarını ve gizlilik politikasını okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Geçerli Hukuk
Bu Sözleşme (ve referans olarak dahil edilen daha başka kurallar, politikalar veya yönergeler), hukukun çatışması ilkelerine uymaksızın Türkiye kanunlarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Bu Sözleşmedeki Değişiklikler
Sitemizde güncellenmiş şartları ilan ederek, bu Şartlar ve Koşulları değiştirme veya değiştirme hakkını, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak saklı tutuyoruz. Böyle bir değişikliğin ardından Siteyi kullanmaya devam etmeniz, yeni Şartlar ve Koşulları kabul etmeniz anlamına gelir.

Değişiklikler için lütfen bu Sözleşmeyi periyodik olarak inceleyin. Bu Sözleşmeyi veya bu Sözleşmedeki herhangi bir değişikliği kabul etmiyorsanız, Siteyi kullanmayın, erişmeyin veya siteye erişmeye devam edin veya Siteyi derhal kullanmayı bırakmayın.

Gizlilik Politikası
Kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz ve çerezleri kullanarak içeriğinizi ve deneyimlerinizi analiz etmeden ve optimize etmenin ötesinde Sitedeki ziyaretinizle ilgili herhangi bir bilgi depoluyoruz. Çerezlerin kullanımını, belirli tarayıcı ayarlarınızı değiştirerek istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

Sitemizden başka sitelerde yayınladığımız içeriğin iznimiz olmadan sorumlu değildir.

Bizimle iletişime geçin
Bu Sözleşme ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Bize Ulaşın sayfamızdan bize yazın.